• CD, MP3-CD, USB, FM
  • Bluetooth®
  • 200W RMS toplam çıkıș gücü
  • Dahili subwoofer içeren 3.1 hoparlör sistemi
  • En iyi ses netliği için saf dijital ses ișleme teknolojisi
  • LivingSound ile daha geniș, gerçek stereo ses
  • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü
  • Birden çok odada müzik keyfi için izzylink™ ile 5 izzy hoparlöre kadar gruplayın
  • Tek dokunușla izzylink™ kurulumu; yönlendirici, parola veya uygulama gerektirmez
  • Bütün müzik akıșlarınızı izzylink™ ile yapın
200W RMS toplam çıkış gücü

200W RMS toplam çıkış gücü

Bu sistemde 200W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

MP3-CD, CD ve CD-R/RW çalma olanağı

MP3-CD, CD ve CD-R/RW çalma olanağı

MP3, “MPEG 1 Audio layer-7,6 cm (3”) teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

Daha fazla rahatlık için istasyon ayarlı dijital radyo

Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

En iyi ses netliği için saf dijital ses işleme teknolojisi

En iyi ses netliği için saf dijital ses işleme teknolojisi

Gelişmiş saf dijital ses işleme teknolojisi, iPhone/iPod cihazlarındaki analog ses çıkışını kullanan docking müzik çalarlarda bulunan geleneksel analog ses işleme teknolojisine göre mükemmel bir ses performansı sunar. iPhone/iPod cihazının dijital ses çıkışını alıp döngünün her aşamasında dijital işleme teknolojisini uygulayarak çok daha yüksek bir Sinyal-Gürültü oranı elde edilmesini sağlar. Sonuçta, mükemmel dengeye sahip üstün bir ses netliği ortaya çıkar.

Kolay MP3 müzik dinlemek için USB Direct

Kolay MP3 müzik dinlemek için USB Direct

Eksiksiz dosya aktarım özelliği sayesinde dahili USB Direct üzerinden daha fazla dijital müzik dosyasına erişmenin rahatlığıyla keyfinize keyif katacaksınız.

LivingSound ile daha geniş, gerçek stereo ses

LivingSound ile daha geniş, gerçek stereo ses

Philips tarafından patenti alınmakta olan LivingSound, dinleme merkezini (odadaki ideal dinleme konumu) oldukça genişletir, böylece daha geniş bir alanda gerçek müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Çeşitli ses işlemlerini bir araya getiren LivingSound, kompakt stereo sistemlerinde genellikle kaybedilen zenginliği ve mekansal ayrıntıları korur. Sonuç olarak odaya geniş ve eşit bir biçimde dağıtılmış, beklenenden daha geniş bir dinleme merkezidir. Artık alışıldığı gibi dar bir alanda müzik dinlemenize gerek yok. Daha geniş bir alanda optimum stereo sesin keyfini çıkarın.

En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Dengeli, Net, Güçlü, Sıcak ve Parlak kontrollerini sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik ekolayzır teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

Birden çok odada müzik keyfi için izzylink™ ile 5 izzy hoparlöre kadar gruplayın

Birden çok odada müzik keyfi için izzylink™ ile 5 izzy hoparlöre kadar gruplayın

izzylink™, kablosuz ağ oluşturmak üzere birden fazla hoparlör arasında bağlantı kurmak için IEEE 802.11n standardını kullanan bir kablosuz bağlantı teknolojisidir. Ağ; yönlendirici, Wi-Fi şifresi veya kurulum için herhangi bir akıllı cihaz mobil uygulaması gerektirmeden en fazla beş hoparlör arasında bağlantı kurabilir. Aynı anda farklı odalarda çalan müziğin keyfine varmak için izzy hoparlörleri kolayca ağa ekleyebilirsiniz. Hoparlörler, bağımsız kullanım için tekli mod veya birden çok odada müzik için grup modu arasında tek dokunuşla değiştirilebilir.

Tek dokunuşla izzylink™ kurulumu; yönlendirici, parola veya uygulama gerektirmez

Tek dokunuşla izzylink™ kurulumu; yönlendirici, parola veya uygulama gerektirmez

Kurulum için yönlendirici, parola veya uygulama gerekmez. İlk kurulum için iki hoparlör üzerindeki “GROUP” butonuna uzun basmanız yeterlidir. Üçüncü, dördüncü veya beşinci hoparlörü eklemek için işlemi tekrarlayın. “Group” butonuna her uzun basış, her seferinde yeni bir hoparlör ekler. Birden çok odada müzik dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kurulum tamamlandığında, izzylink™ ağı hoparlörler bağlı olmadığında bile kayıtlı tutulur.

Bluetooth ile bir odada kablosuz olarak müzik çalın

Bluetooth ile bir odada kablosuz olarak müzik çalın

Philips izzy hoparlör, kullandığınız müzik veya radyo uygulamasından bağımsız olarak, en sevdiğiniz müzikleri telefon, tablet veya bilgisayarınızdan dinlemenize imkan tanır.

Gruptaki ana hoparlörü tek dokunuşla değiştirin

Gruptaki ana hoparlörü tek dokunuşla değiştirin

Her bir izzylink™ grubunda, herhangi bir tekil hoparlör ana hoparlör haline gelip diğer hoparlörlere müzik yayını yapabilir. Kendi müziğinizi paylaşmak için kontrolü ele almak istediğinizde, odanızdaki hoparlör üzerinde yer alan Bluetooth butonuna basın ve hemen cihazınızdan müzik paylaşımı yapın. Aynı izzylink™ grubundaki diğer hoparlörler aynı anda aynı müziği çalacaktır. Müzik paylaşımı işte bu kadar kolay.

Bütün müzik akışlarınızı izzylink™ ile yapın

izzylink™ tüm müzik kaynaklarınızı ve akıllı telefonlar, tabletler veya bilgisayarlardaki müzik veya radyo uygulamalarını kablosuz olarak her odaya dağıtır.

PHILIPS BM90 FIDELIO Kablosuz Çoklu Oda Müzik Sistemi
Etiketlendi:         

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir