2007 yılında kurulan Protech Elektronik, elektronik sektöründe aksesuar ürünlerinin satışı ile faaliyet göstermektedir. Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olduğu PHILIPS, ULTIMATE ve SONOROUS ürünlerinin dağıtım ve pazarlama çalışmalarını sürdürmektedir. Aksesuar ürünleri konusunda uzman olan Protech Elektronik, sahip olduğu geniş ürün gamıyla sektörün lider firmalarındandır.

Protech Elektronik, daima yenilik politikasıyla aksesuar ürünleri konusunda uzmanlığını geliştirmek, müşterilerine hızlı ve sürekli destek sağlamak, böylece alanında gelişime katkıda bulunmayı kendisine misyon edinmiştir.

Vizyon

Elektronik sektöründe, iş ortaklarımızın, müşterilerinin beklentilerine uygun olan teknoloji ürünlerinin sağlayıcısı olmak ve pazarda lider bilişim firması olarak faaliyetlerine devam etmektir.

Misyon

Taşıdığı lider dünya markalarıyla ürün gamında direk distribütör olarak çalışmak, iş ortaklarımızın tüm elektronik ürün ihtiyaçlarını, onlara en iyi hizmeti veren tedarik noktası olmaktır.

Kaliteli yönetim sistemlerine uygun hareket edip, iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak için ihtiyaçlarını iyi analiz etmek ve oluşan beklentilerini katma değer yaratacak bir hizmet ile gerçekleştirirken, personelimizin güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir çalışma ortamı sunmak ve bu doğrultuda, çalışma verimliliğimizi ölçmek ve sürekli iyileştirmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir